Kocur reproduktor

Ter Heide’s Roquefort*B
Kocur o wyjątkowym pochodzeniu, idealnej strukturze futra i wspaniałym charakterze. Nie niesie genu długiego włosa. Niesie gen czekolady i ticked.

 Grupa krwi: B

PKD – negatywne 

Fiv/Felv – negative

Możliwość krycia jedynie kotek z hodowli zrzeszonych w WCF/FIFe/TICA. Kotki przed randką muszą mieć obowiązkowo zrobione aktualne badanie FELv/FIV.


Kotki hodowlane

Graziosita Fluffy Kingdom*PL

Graziosita to nasza najmłodsza pociecha. Urodziła się 19.03.2018r i od pierwszych chwil urzekła. Rozwija się pięknie, rośnie jak na drożdżach,  z niecierpliwością obserwujemy jej rozwój.
grupa krwi: B
Felv/FIV ujemne
M: Delilah Fluffy Kingdom*PL
F: IC RU Grandroshell Lithium

Antiqua Fluffy Kingdom *PL

Antiqua uwielbia pieszczoty i sama o nie prosi - gdy tylko zauważy, że ktoś z domowników ma akurat wolne ręce, od razu podsuwa pod nie swój łepek:)
Antiqua jest matką miotów: "C" i "E" i "F".

Grupa krwi  - B
Felv/FIV -  ujemne
Badanie serca w kierunku HCM - wynik negatywny 

 

 

Delilah Fluffy Kingdom*PL

 Delilah to kotka, której wszędzie pełno, nie sposób się z nią nudzić. Uwielbia kontakt z człowiekiem, odważnie siada na kolanach domowników i gości (nie dając się z nich zdjąć) a jej ulubione miejsce na drzemkę to włączona pralka.
Delilah jest matką miotu "G" i "H"

Grupa krwi  - B
Felv/FIV -  ujemne

 


Kotka kastratka

Gloria Gold Dar *PL

Gloria otrzymała u nas imię Shanti. Urodziła się w 2013 roku.  Jest pierwszą kotką brytyjską, która zawitała w nasze progi i to dzięki niej tak bardzo pokochaliśmy tę rasę. Zauroczyła nas swoim niezwykle spokojnym temperamentem i łagodnością. Shanti jest wyjątkowo delikatna i wyrozumiała w stosunku do dzieci i jest do tego cudowną mamą dla swoich kociąt. Nie przepada jednak za noszeniem na rękach i niczym prawdziwa arystokratka sama decyduje kiedy nadchodzi czas na czułości. Uwielbia obserwować swoich "podwładnych" z wysokości drapaka i mieć wszystko pod kontrolą. W jej przypadku sformułowanie "posiadania kota" zdecydowanie przekształca się w "posiadanie swoich ludzi" ;) Shanti jest matką miotów:"A", "B" i "D". Od początku 2017r wiedzie szczęśliwe życie kastratki.


Kocur kastrat

Baltazar Kocimięta *PL

Baltazar to cudownie rozmruczany kocurek, który urodził się w kwietniu 2015. Zachwyca swoją urodą i niespotykanym charakterem.

Baltazar przyjechał do nas z wrocławskiej hodowli Kocimięta i ubarwia naszą "niebieską" ,  kocią rodzinę. Jest kotem brytyjskim długowłosym w kolorze czekoladowy pręgowany point - BLH b 21 33.