Kotki hodowlane

Antiqua Fluffy Kingdom *PL

Antiqua jest córką Shanti z pierwszego miotu. Jest rozmruczaną kocią damą, która oprócz zabawy docenia też drzemki w pełnym słońcu. Uwielbia pieszczoty i sama o nie prosi - gdy tylko zauważy, że ktoś z domowników ma akurat wolne ręce, od razu podsuwa pod nie swój łepek:)
Na międzynarodowej wystawie kotów rasowych w Koszalinie zdobyła pierwszą pozycję wśród kotów brytyjskich w jej klasie wiekowej  i ocenę doskonałą- EX 1.Na wystawie w Poznaniu w listopadzie 2015 została również oceniona doskonale. Planujemy rozwijać jej karierę wystawową oraz hodowlaną. Antiqua jest matką miotów: "C" i "E" i "F".

Grupa krwi  - B
Felv/FIV -  ujemne
Badanie serca w kierunku HCM - wynik negatywny (lipiec 2017)

 

 

Delilah Fluffy Kingdom*PL

 

Delilah to nasza najmłodsza pociecha, urodziła się 28.11.2016r. Jej matką jest Gloria Gold Dar*PL, a ojcem CH Boogie Ginger Meadow*PL.  To kociak, którego wszędzie pełno, nie sposób się z nią nudzić. Uwielbia kontakt z człowiekiem, odważnie siada na kolanach domowników i gości (nie dając się z nich zdjąć) a jej ulubione miejsce na drzemkę to włączona pralka.

Delilah będzie matką miotu "G" w marcu 2018.

Grupa krwi  - B
Felv/FIV -  ujemne

 


Kotka kastratka

Gloria Gold Dar *PL

Gloria otrzymała u nas imię Shanti. Urodziła się w 2013 roku.  Jest pierwszą kotką brytyjską, która zawitała w nasze progi i to dzięki niej tak bardzo pokochaliśmy tę rasę. Zauroczyła nas swoim niezwykle spokojnym temperamentem i łagodnością. Shanti jest wyjątkowo delikatna i wyrozumiała w stosunku do dzieci i jest do tego cudowną mamą dla swoich kociąt. Nie przepada jednak za noszeniem na rękach i niczym prawdziwa arystokratka sama decyduje kiedy nadchodzi czas na czułości. Uwielbia obserwować swoich "podwładnych" z wysokości drapaka i mieć wszystko pod kontrolą. W jej przypadku sformułowanie "posiadania kota" zdecydowanie przekształca się w "posiadanie swoich ludzi" ;) Shanti jest matką miotów:"A", "B" i "D". Od początku 2017r wiedzie szczęśliwe życie kastratki.


Kocur kastrat

Baltazar Kocimięta *PL

Baltazar to cudownie rozmruczany kocurek, który urodził się w kwietniu 2015. Mimo młodego wieku, już teraz zachwyca swoją urodą i niespotykanym charakterem.

Baltazar przyjechał do nas z wrocławskiej hodowli Kocimięta i ubarwia naszą "niebieską" ,  kocią rodzinę. Jest kotem brytyjskim długowłosym w kolorze czekoladowy pręgowany point - BLH b 21 33.